NKL finalo ketverto MVP: Rokas Giedraitis

2013-04-14 19:26
Dvidešimtmetis „Mažeikių“ klubo puolėjas Rokas Giedraitis tapo naudingiausiu Nacionalinės krepšinio lygos finalo ketverto krepšininku.

Jo atstovaujamas klubas vakar dienos mače pusfinalyje įveikė Jonavos „Triobet“ krepšininkų pasipriešinimą - 70:67, o šiandien finalo rungtynėse „Mažeikių“ ekipa nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“ - 78:65.

"Pačioje pradžioje jaudulys padarė savo. Netikėjome, jog galime. Nuėję į rūbinę, pasišnekėjome ir po to labai gerai sekėsi. Tiesiog fantastika", - ekipos pasirodymą finale apibūdino Rokas Giedraitis.

Jaunasis krepšininkas pusfinalio mače pelnė 14 taškų, o finale R.Giedraitis pasirodė dar geriau - įmetė 26. Toks pasirodymas buvo verčiausias tapti  naudingiausiu finalo ketverto krepšininku.

"Man šis apdovanojimas reiškia labai daug. Jį vertinu taip pat kaip iškovotus titulus pasaulio ir Europos čempionatuose kartu su Lietuvos jaunimo rinktinėmis", - Sportotv.lt teigė vienas geriausių NKL krepšininkų.